O nás

Experti na dezinfekciu

Naša firma ako jedna z mála na Slovensku používa na dezinfekciu priestorov najúčinnejšiu a najbezpečnejšiu metódu Fogging – studené zahmlievanie. Ide o novú technológiu založenú na atomizácii vody a dezinfekčného biocídu, založeného na báze stabilizovaného peroxidu vodíka (H2O2) a striebra. Predtým, než nastane samotná dezinfekcia objektu, vykonáme jeho obhliadku spojenú s odobraním sterov. Po aplikácii vykonáme kontrolné stery, ktoré taktiež smerujú na rozbor do laboratória. Okrem sterilného prostredia vám teda zostáva aj rukolapný dôkaz o stave objektu po vykonanej dezinfekcii.

K svojej práci pristupujeme zodpovedne a precízne. Každú dezinfekciu vykonáva náš školený personál. 

Našu dezinfekciu odporúča aj Prezident Slovenskej spoločnosti infektológov Prof. MUDr. Pavol Jarčuška, PhD

Dezinfekcia priestorov je kľúčová pre zabránenie ďalšieho šírenia rôznych infekcií. Obzvlášť v tejto dobe, najmä pre zabránenie šírenia infekčného ochorenia COVID-19, vyvolaného koronavírusom SARS-CoV-2COVID – 19.

 

Dezinfekcia priestorov na báze peroxidu vodíka a koloidného striebra vykonávaná suchou hmlou predstavuje jednu z najúčinnejších dezinfekcií.
Je to inovatívna a bezkontaktná dezinfekcia, ktorá maximalizuje účinky dezinfekcie pomocou rozprašovania roztoku založeného na peroxide vodíka a koloidného striebra.
Táto metóda produkuje veľmi jemné častice – atomizuje. Nezamáča povrchy a tým, že sa prakticky vydymí celá miestnosť, tak sa dezinfekcia dostane všade.
Kombinácia dezinfekcie so spôsobom jej aplikácie – suchá hmlovina, bezpečne likviduje 99,9999% vírusov, baktérií a plesní, vrátane COVID-19, H1N1, Rhinovirus, E.Coli, Salmonela a iných a zároveň zabraňuje obnove rastu mikroorganizmov.

Odporúčam pravidelnú dezinfekciu priestorov touto metódou, špecificky kombináciou dezinfekčných látok – peroxid vodíka a koloidné striebro.

Prof. MUDr. Pavol Jarčuška, PhD
Prezident Slovenskej spoločnosti infektológov